Nationale pyjamadag van Bednet.

Vrijdag 9 maart is het de derde Nationale Pyjamadag van Bednet. Ook onze school doet mee. Bednet zorgt ervoor dat langdurig zieke kinderen en jongeren die niet naar school kunnen van thuis uit en samen met hun eigen klas toch de lessen kunnen volgen. Door mee te doen tonen we dat we de zieke kinderen en jongeren steunen en maken we Bednet meer bekend. Iedereen mag die dag ook in pyjama naar school komen. Meer info kunnen jullie vinden op www.bednet.be/pyjamadag.

 

 

Sint-Lodewijkscollege

Basisschool Zandstraat
Zandstraat 69 / Gistelsesteenweg 146A
Lenteweelde
Jan Breydellaan 56 

Telefoon: 050/31 63 22
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Zandstraat

Lenteweelde


ouderrraad

In de kijker

Vrijdagavond 1 juni: fuif georganiseerd door de ouderraad in MaZa

Zaterdagnamiddag 2 juni: wandeling Lenteweelde

Dinsdag 12 juni: oudercontact kleuter

Dinsdag 26 juni: oudercontact lager en afscheid zesde leerjaar

 

 

 

Zoek op deze site