120 jaar Zandstraat!

120 jaar geleden - op 26 september 1899 - startten de zusters van Heule met drie klassen lager en een bewaarschool (nu kleuter) langs de Zandstraat in Sint-Andries. De Sint-Baafsmeisjesschool was een feit! Het duurde nog tien jaar voor er ook een jongensschool werd opgericht op Sint-Baafs (langs de Legeweg, waar nu het CLB huist). Samen met de ouderraad en vele gepensioneerde collega's vierden we die mooie verjaardag op onze nieuwjaarsdrink vrijdagavond. We hieven het glas op minstens nog eens 120 jaar fijn onderwijs in onze school!

Sint-Lodewijkscollege

Basisschool Zandstraat
Zandstraat 69 / Gistelsesteenweg 146A
Lenteweelde
Jan Breydellaan 56 

Telefoon: 050/31 63 22
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Zandstraat

Lenteweelde


ouderrraad

In de kijker

Dinsdag 26 maart: oudercontact zesde leerjaar (bespreking Basofiche)

Woensdagvoormiddag 27 maart: infovoormiddag voor ouders derde kleuter rond overgang naar eerste leerjaar

Zondag 31 maart: ontbijt georganiseerd door de ouderraad

Maandag 1 april, van 15u.30 tot 17u.15: mogelijkheid tot ophalen pannenkoeken

Dinsdag 2 april: kom- en kijkvoormiddag voor nieuwe peuters in Zandstraat en Lenteweelde

 

 

 

 

 

Zoek op deze site