Dienstverlening

VOOR- EN NASCHOOLSE OPVANG
Kleuter- en lagere school Zandstraat
- De ochtendopvang begint om 7u00. Na de school is er opvang tot 19u00. Op woensdagnamiddag organiseren we opvang tot 19u00 in Het Noordveld, Noordveldstraat 31.
Kleuterschool Lenteweelde
- De ochtendopvang begint om 7u30. Na de school is er opvang tot 17u15. Na 17u15 brengt de begeleidster de kinderen naar de opvang in de Zandstraat 69 waar ze tot 19u00 kunnen blijven.

PEUTERSLAPEN Zandstraat

Na het middageten kunnen de allerkleinsten slapen in de Petteflet.  Rond 12.15u stopt juf Katharina de kinderen in hun bedje voor een middagdutje. Na een uurtje worden ze gewekt en naar het klasje gebracht om verder te spelen. Het aantal bedjes is beperkt .Het slaapmomentje is daarom bedoeld voor de jongste kinderen (peuters). Wie nog geen drie jaar is, krijgt voorrang. Voor de oudere kindjes  wordt eventueel een beurtsysteem uitgewerkt. Na iedere instapdag wordt dit bijgewerkt .Inschrijven gebeurt best in overleg met juf Heleen van de peuterklas.

MIDDDAGETEN
- eigen lunchpakket of warme maaltijd mogelijk

STUDIE
Drie keer per week krijgen de kinderen een kort huiswerk en soms een les te leren. Op school krijgen ze de kans dit te doen onder begeleiding van een onderwijzer(-es), die erop toeziet dat alles in goede orde verloopt.
- eerste leerjaar: persoonlijke begeleiding op maandag, dinsdag en donderdag. Als hun taak afgewerkt is, gaan ze naar de opvang.
- tweede en derde leerjaar: van 16u15 tot 16u45
- vierde, vijfde en zesde leerjaar: van 16u15 tot 17u05
Na de studie kunnen de kinderen naar de opvang.

Contactgegevens leerkrachten

DIRECTEUR

Dries De Rycke
050/316322
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

BELEIDSONDERSTEUNING

Kathelijne Debackere (kathelijne.debackere@basisschoolzandstraat.be)

KLEUTERONDERWIJS

Zandstraat
K1A         Heleen Orroi (heleen.orroi@basisschoolzandstraat.be)
              Giverny Vanderstraeten (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)
K1C        Marlies Clement (marlies.clement
@basisschoolzandstraat.be)
K2A         Kathelijne Debackere (kathelijne.debackere@basisschoolzandstraat.be)
K2C         Isabelle Mortier (isabelle.mortier@basisschoolzandstraat.be)
K3A         Sofie Debruyne ( sofie.debruyne@basisschoolzandstraat.be)
               Giverny Vanderstraeten (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)

Lenteweelde
K1b         Valerie Casteleyn (valerie.casteleyn
@basisschoolzandstraat.be)
K2b+K3b  Kristien Janssens (kristien.janssens
@basisschoolzandstraat.be)
               

Bewegingsopvoeding
Musha Vervaecke (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)

Zorg 
Sofie Coucke (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)

LAGER ONDERWIJS

Zandstraat
1A         Martine Goutry (martine.goutry
@basisschoolzandstraat.be)       
2A         Freuke De Clercq (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)
2B  
       Jessie Deforche (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)        
3A         Rita Sanders (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)
3b         Leen Opstaele (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)
4A         Silke Lambert (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)
             Tieu Deblieck (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. )
4b         Koen Jonckheere (koen.jonckheere@basisschoolzandstraat.be)
5A         Mieke Vanroose (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)
5B         Ine Devriendt (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)
6A         Charlotte Verschaeve (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)
6B         Bart Claeys (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)             

Zorg

Hilde Maréchal ( Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. )
Sofie Coucke (sofie.coucke@basisschoolzandstraat.be)

Preventie
Sven Cnudde (sven.cnudde
@basisschoolzandstraat.be)

Kinderverzorgster

Corine Vanbesien (corine.vanbesien@basisschoolzandstraat.be)
Katarina Butkova (katarina.butkova@basisschoolzandstraat.be)

ICT-coördinator
Joost Vercaemst (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)

Lichamelijke opvoeding
Lutgart Stroobandt (lut.stroobandt
@basisschoolzandstraat.be)
Florence Van Den Driessche (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)
Ruth Rommel ( Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. )

Administratieve bedienden
Anne-Marie Cornette (secretariaat
@basisschoolzandstraat.be)
Sophie Joos (secretariaat
@basisschoolzandstraat.be)
Isabelle Beyen (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)

 

  

Schooluren


Het tijdschema van een klasdag:

- voormiddag: van 8u30 tot 11u40 ( op woensdag tot 11u35 )
- namiddag: van 13u10 tot 16u00 ( op vrijdag tot 15u00 ) 

 

 

 

 

Ligging

Afdeling Lenteweelde: Jan Breydellaan 56, 8200 Brugge

Afdeling Zandstraat: Zandstraat 69 - Gistelsesteenweg 146a, 8200 Brugge

 

 

 

 

 

 

 

 

Meer artikelen...

  1. Agenda